Goose Q - Global lojistik sektörü için komple çözüm


Goose Q, kullanıcı verilerini korumak ve bilgi ve değer algılamayı kolaylaştırmak için blockchain geliştirmesini kullanan toplu lojistik branşı için oluşturulmuş bir DAPP türüdür. Kamyonlardan gelen bilgileri kaydetmek için bazı cihazlarla çalışıyor, daha sonra şifreledi ve blok zincirinde sıkı bir şekilde koruyor.

Sürüş güvenliğini artırmak ve trafik kazalarının sayısını azaltmak için, Goose Q, büyük miktarda çevresel bilgiyi analiz eden ve kullanıcılara tehlikeli olmayan sürüş teklifleri veren çok sayıda tehlikeli olmayan sürüş algoritmasını bir araya getirir. Çin’in lider telekomünikasyon teklifleri sağlayıcısı China Unicom ile ortaklaşa Goose Q, kamyoncular için oluşturulan Daluka SIM kartlarını piyasaya sürüyor. Daluka SIM kartla, trafik tüketimi için ücretsiz olarak bir dizi lojistik ve eğlence uygulaması kullanmak mümkündür. Böylece, Goose Q, veri toplamak ve lojistik branşının kilit görevlerinden birini çözmek için dev bir kullanıcı tabanı toplama fırsatına sahiptir - hesaplardaki dolandırıcılığı kontrol etmek için verilerin erişilemezliği. Goose Q, lojistik branşının blok zincirinde öncü ve favori olmak için istekli.

Dünya çapındaki lojistik endüstrisi sürekli olarak değişiyor, yeni fırsatlar ve birçok zorluk ve potansiyel sorun var. Bu gelişmeleri takip etmek zor olabilir ve zaman zaman kişinin hafızasını yenilemek iyi olabilir.

Bununla birlikte, her ülke için görsel, doğrulanabilir ve izlenebilir olan veri yönetimi konularının birleştirilmesi, kamyoncu sürücüler için karayolu güvenliği sorunları ile birlikte küresel lojistiğin karşılaştığı sorunlardır.

Goose Q, 10 yılı aşkın gelişim geçmişine sahip küresel lojistik endüstrisi için bir blok zinciri çözümüdür. Goose Q’nun asıl amacı, etkinliğini ve şeffaflığını arttırmanın yanı sıra kamyon şoförlerinin finansal ve psikolojik refahını artırmak için lojistik endüstrisine ilişkin görsel, doğrulanabilir, güvenilir, izlenebilir, dolandırıcılık karşıtı, değişmez bir veri sağlamaktır.

Çin'de lojistik, lojistik sektöründeki büyük oyuncularla karşılaştırıldığında hala bazı sorunlarla ve kısa yollarla karşı karşıya kalmaktadır. Kaz bu sorunları tanımladı ve Kazların hepsini kontrol altına almak için planlar hazırladı. Bazı zorluklar aşağıda belirtilmiştir;


Zorluklar

Kamyon şoförleri yüksek psikolojik baskıya maruz kalmaktadır. Çin Lojistik ve Satın Alma Federasyonu tarafından yapılan ankete göre, Çinli kamyon sürücülerinin yaklaşık% 70'i günde 10 saatten fazla sürüyor ve tüm kamyon sürücülerinin yaklaşık% 95'i çalışma koşullarından memnun değil. Bu durum büyük operasyonel risklere neden olmaktadır.

Yüksek Kaza Oranı: En fazla kaza yapan araçlardır ve Çin'de ölümcül oranlar, kamyon miktarının neredeyse eşit olduğunu göz önüne alarak ABD'den neredeyse 6 kat daha yüksektir

Lojistik endüstrisinin hükümet yönetimi tarafından denetlenmesi ve kontrol edilmesi konusunda çok fazla veri eksikliği var.
Her seviyedeki bölümler, hükümetin lojistik sektöründeki operasyon üzerinde hassas kontrol eksikliği ile sonuçlandı.

Sahte Faturalar: Sahte faturalar, toplam cironun yaklaşık% 10'unu oluşturan lojistik şirketlerine ve vergi departmanına karşılık gelen, milyarlarca yıllık lojistik endüstrisinde büyük bir sorundur.


Daluka SIM KART

China Unicom ile birlikte çalışır
China Unicom dünyanın dördüncü en büyük telekomünikasyon sağlayıcısıdır. 2018'in sonunda Goose Q ile çalışmaya başladılar.

Şebekede ücretsiz arama imkanı
Tipik bir paket ayda yaklaşık 35'tir ve ağ içindeki aramalar ücretsizdir; böylece sürücüler, yakınları ile istedikleri zaman evden iletişim kurabilirler.

20 milyon ön başvuru
Satışların başlangıcı Nisan 2019’da gerçekleşti ve kamyon sürücülerinin (kamyonculara) geniş çapta nüfuzu çoktan başladığı için hala yavaşlamıyor.

Kamyoncular için hedef
China unicom, Goose Q iş ağı sayesinde kamyon pazarında bir yer açıyor

100'den fazla bağlı kuruluş eklentisi için ücretsiz trafik,
lojistik iş uygulamaları, eğlence uygulamaları ve örneğin TikTok gibi popüler popüler isimler dahil

100+ distribütör
Ana lojistik şube yönetim siteleri, radyo istasyonları, çevrimiçi yakıt dağıtım siteleri ve kamyon şoförleri birliği dahil.


GOOSE Q tarafından sunulan çözümler

Goose Q’nun ürünü Daluka sim-card Çin’deki kamyon şoförleri arasında tanıtılıyor ve dağıtılıyor. Kart, bir dizi iş ve eğlence uygulaması için ücretsiz trafik ve ağdaki ücretsiz aramaların yanı sıra, kamyon sürücülerinin her zaman arkadaşlarına ve ailelerine bağlanabilmesini sağlar. Bundan daha fazlası Goose Q, sürüş sırasında kullanmaya uygun iletişim uygulaması geliştiriyor.
Otomatikleştirme ve Şifreleme: Goose Q tarafından yürütülen lojistik endüstrisi dokümantasyonunun dijitalleştirilmesi, işletme verilerinin güvenilirliğini büyük ölçüde artırmaktadır.

Büyük Veri Altyapısı: Otomotiv donanım ve yazılımının merkezi ve dağıtılmış veri depolama, sıcak önbellek ve blok zinciri ile bir araya getirilmesi, Goose Q'nun yol verilerini verimli bir şekilde toplamasını ve saklamasını sağlar.
Ayrıca, güvenlik sağlayacak, Kaz K'ye katılan ortaklar, zincirle ilgili verileri gönderme ve görüntüleme haklarına sahip olmalarını sağlamak için gerçek kimlikleriyle sertifikalandırılacak. Kaz Q'ya bağlı donanım aygıtları, donanım aygıtı verilerinin doğruluğunu sağlamak için yazılımın çalışma ortamı tarafından doğrulanacaktır.


Son düşünce

Pazarlama açısından Goose Q yetenekleri sınırsızdır. Ekosistemin sürdürülebilir ve sağlıklı gelişmesini sağlamak için kapsamlı belirteç ekonomisinin ortaya çıkması ile. Sistem, kurumsal kullanıcılar, bireysel kullanıcılar ve Goose Q ortakları arasından her katılımcıya fayda sağlayacak. Bu projeyi çok seviyorum ve çok umut verici olduğuna ve yatırımcılar için daha fazla temettü sağlayacağına inanıyorum.

Takım

Goose Q Team üyeleri bu tuhaf projenin en güçlü avantajlarından biridir. Ekip, bu harika proje için akıllıca çalışan veri bilimci, mobil operatör, mühendis ve blok zinciri geliştiricilerinden oluşan çeşitli derecelere sahip. Yatırımcıların endişelenmesine gerek kalmayan proje, nitelikli sektörde yetkin uzmanların ellerinde olup, lojistik endüstrisi için internet ürünlerinde uzmanlık ve blok zinciri projelerinin geliştirilmesi ve işletilmesinin derinlemesine anlaşılmasıyla, alandaki en üst seviye olmamızı sağlıyor.


Proje İletişim

Web sitesi: https://www.gooseq.com
Tanıtım belgesi: https://gooseq.com/img/GooseQ-whitepaper-EN-1.04.pdf
Twitter: https://twitter.com/StevenBai13
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/goose-q
Telgraf: https://t.me/gooseQ
Orta: https://medium.com/goose-q

Author: Mr.xxxxx
Bountyhunter ID: 38666