Storichain - şirket genel bakış | Storichain - şirket genel bakış


Storichain, kısmen ademi merkeziyetçi bir dApp uygulaması ve blok zinciri özelliklerini kullanarak hikaye endüstrisi sorunlarını çözmek için genel bir protokol sağlayan bir projedir. “Hikaye endüstrisi”, “hikayeleri”, ürünlerinin kaynağı olarak kullanan ve filmler, dramalar, web romanları, web dramaları, oyunlar, müzikaller ve radyo programları gibi alanları içeren bir endüstridir.

Storichain, bir “fikir hırsızlığını önleme anlaşması” yaparak, güvenilmez insanlarla bile çevrimiçi işlem yapmalarını sağlayan bir dijital tarih varlık yönetim sistemi olarak görülebilir. Sektördeki bir başka sorun da kar paylaşımındadır. Örneğin, Kore’nin en büyük komplo bazlı endüstrilerinden biri olan webtoon endüstrisi, pazar büyüklüğünde 700 milyon doları aştı, ancak sektörde ve birçok malzemede kâr paylaşım yapısından şüphe eden birçok insan var. . Yaratıcılar çalışmaları için yeterince tazminat almakta hala zorluk çekiyorlar.

Storichain, sonuçta hikaye endüstrisindeki katılımcılar - yazarlar, prodüksiyon şirketleri ve okuyucular arasındaki güven maliyetini azaltmak isteyen hikayeler yaratmaya bir token'in değer tabanını koyarak başlar. Bu şekilde, Storichain, kaynak materyalden türev çalışma yapma sürecini daha şeffaf hale getirerek, sektörde var olan adaletsizliğe karar vererek yeni değerler yaratır.


Mengapa Storychain mi?

Öykü zinciri dihidupkan ve para profesörü ve pencipta filmi. Secara khusus, pengembangan proyek orang-orang yang menyelesaikan endüstrisi ini akan memfasilitasi peningkatan proyek dan generasi ide-ide baru.

Proyek ini dimaksudkan for menyatukan orang-orang yang terlibat dalam karya yang berbeda seperti dram, penulis teater ve penulis skenario. Mereka akan denan mudah bertahan di ekosistem pada saat yang sama. Menciptakan sistem yang menguntungkan bagi semua orang, tim Storychain telah menciptakan ide yang dapat membranu para pembaca ve juga penulis. Denge ıde ini, biro iklan dihilangkan ve iklan itu sendiri disediakan.

Dalam sistem lain, pembaca hanya mereka yang membaca tetapi tidak terfi fotoğraf etkinlikleri apa pun. Di Storychain, ek olarak mendukung ve daha fazlası için tıklayınız. Cara ini ile, karya penulis yang lebih berhasil dapat disetujui ve didukung lebih banyak pengguna.


Storichain projesi bir tür fikri mülkiyet olarak “hikayeleri” keşfetmeyi ve geliştirmeyi amaçlamaktadır. Öykü endüstrisi, çeşitli amaçlarla yaratılan öyküleri kullanan öykü yaratıcılarının çalışmalarını ve eylemleri içeren bir endüstri olarak tanımlanabilir. Öykü Hikayeleri, 2014 yılında, araştırma, keşif, planlama, geliştirme, yaratma, yayma ve hayal gücü ve yaratıcılık kaynağı olarak görülen öykülerin aktarılmasına dayanan ürünler ve işletmeler aracılığıyla katma değer yaratan bir endüstri belirledi.

Storichain, orijinal metin geçmişi verilerini blok zincirinde saklamaz. Bunun nedeni, Storichain'in yaratma aşamasında ve işlemde yarattığı katkıyı ve bunun yanı sıra tarihin sahipliğini aktarmanın hikayenin metin / grafik verilerinden daha fazla dikkate almasıdır. Aslında hiç kimse bir kişinin metin içeriğini dağıtmasını engelleyemez, çünkü tek yapması gereken monitörünün fotoğrafını çekmek ve istediği yere dağıtmaktır. Bu nedenle, bu tür eylemleri basitçe önlemek yerine, Storichain, yazarın çabalarının değerini, sistematik olarak kimin tarihe katkıda bulunduğunu, ne zaman ve nasıl katkıda bulunduğunu, mülkiyetin nasıl aktarıldığını ve her bir Yaratıcının ne kadar katkıda bulunduğunu kanıtlayarak daha önemli olduğuna inanıyor. İşbirliği durumunda tarih.


Storichain, bu tür verileri "etkinlik metrikleri" olarak adlandırır. Faaliyet ölçütleri, geçmişe göre biriken karları dağıtmak için kullanıldığından, tahrif edilemez veya manipüle edilemez. Ayrıca, performans göstergeleri de bir hikayenin ana varlığının değerini belirlemek için kullanılan büyüme endeksini hesaplamak için temel olarak kullanılır. Kar dağıtımının temeli bu olacaktır.

Storichain, katılımcılar arasında güven sağlayan ve öngörülemeyen bölgelere sınırlarını genişleten blockchain teknolojisini takip etti. Blockchain, sınırların ve ideolojilerin ötesinde güven sunarak, birçok sektörün geçmişte karşılaştıkları sorunları basitleştirmelerine ve yeni çözümler sunmalarına yardımcı olur. Storichain, tüm katılımcıların sorumluluğa katılarak memnun kalabilecekleri bir dünya yaratmak için blok zinciri, hikaye endüstrisine yerleştirmeyi hedefliyor. Bu felsefeyi adım adım uygulamak için şirket şimdi yeni çözümler bulmak için mevcut endüstri sorunlarını doğru bir şekilde belirledi.


https://www.bw.com/newTrade/spotTradding/tori_usdt

İletişim bilgileri:

Web sitesi: https://storichain.io/
Teknik İnceleme: https://drive.google.com/drive/folders/1s902dyb4msuSu4dcg-9tlqE8vVcxC2Kb
Ödül: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5158251.0
Twitter: https://twitter.com/storichain
Facebook: https://www.facebook.com/storichain
Orta: https://medium.com/storichain

Bitcointalk adı: M.Fajri.al.rasyid
Yazar: Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2180049